Україна
Анонси

До 100-річчя Національної академії наук України історики запрошують на наукову сесію


Відділення історії, філософії та права НАН України, Інститут історії України НАН України запрошуємо взяти участь у Науковій сесії, приуроченій до 100-річчя Національної академії наук України, яка відбудеться 13 листопада 2018 р. у залі засідань Вченої ради Інституту історії України НАН України (Київ, вул. Грушевського, 4, 6 поверх). Початок о 14:30. Знані українські історики, дослідники української історіографії, історії Академії як інститутції та наукової корпорації, представлять увазі слухачів доповіді:
    • Історія в суспільстві: академічні та позанаукові форми знання про минуле (доктор історичних наук Олександр Удод)
    • Ідея Академії в українській науковій і громадській думці кінця ХІХ – початку ХХ ст. (доктор історичних наук Олексій Ясь)
    • Павло Скоропадський і Українська академія наук (доктор історичних наук Георгій Папакін)
    • Українські історики 1930-х рр.: стратегія виживання та збереження професійної ідентичності (кандидат історичних наук Оксана Юркова)
Довідка: У листопаді 2018 року виповнюється 100 років від часу заснування Національної академії наук України. За роки свого існування Академія зробила вагомий внесок у скарбницю світової науки, сприяла своєю діяльністю розвитку України. Ювілей НАН України має стати визначною подією не тільки для вчених Академії, а й для широких кіл громадськості України і водночас приводом для ґрунтовної розмови про роль та місце науки у державі і суспільстві. Джерело