Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

Для опалювального сезону на Київщині необхідно щонайменше 649,4 тис. м. куб. деревини

20.07.2022
Починаючи з 1 липня лісові господарства перестали поставляти деревину для технологічних потреб.

Для опалювального сезону на Київщині необхідно щонайменше 649,4 тис. м. куб. деревини - зображення

На Київщині продовжують підготовку до осінньо-зимового періоду 2022/2023 року. Як повідомляють у пресслужбі Київської обласної військової адміністрації, більшість територіальних громад повідомили про необхідність у деревному біопаливі. Наразі ця потреба вже становить 649,4 тис. м. куб.

"Списки потреб продовжують формуватися. Сьогодні надав лісовим господарствам та головам територіальних громад доручення щодо підготовки до опалювального сезону. До 1 серпня лісові господарства спільно з органами місцевого самоврядування мають надати чіткий графік – коли та яка кількість біопалива буде в кожній громаді", –

заступник голови Київської ОВА Микола Бойко

Таким чином, починаючи з 1 липня лісові господарства вже не поставляють деревину для технологічних потреб, натомість вся увага зосереджена на забезпечення необхідними паливними матеріалами комунальних господарств, об’єктів критичної інфраструктури та населення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Київщині до опалювального сезону вже підготували понад 3000 житлових будинків.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.