#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бровари
Суспільство

Діяльність велопатрулів поліції у Броварах

03.06.2019 Руслан Семенець 0

Працівники велопатруля здійснюють публічну безпеку в місцях громадського відпочинку: лісопаркових зонах, скверах та парках. Інспектори на велосипедах працюють там, де не завжди може проїхати автомобіль.

Перевагою велопатруля є швидкість реагування на правопорушення і оперативність дій.

Проводять інспектори на велосипедах і превентивні заходи: профілактичні бесіди з дітьми та їх батьками. Бесіди носять інформативно-застережний характер: про дотримання правил дорожнього руху, правил поведінки біля водойм тощо. Проводиться роз’яснювальна робота з рибалками (до 9 червня триває операція «Нерест»).

Також працівники велопатруля небайдужі до тих громадян, яких спіткали тимчасові негаразди. Так у Броварах до велопатруля звернувся громадянин, який на вулиці міста виявив літню жінку, яка загубилась. Інспектори велопатруля встановили персональні дані жінки та доставили її до місця помешкання.

Спорядження велопатрульного складають: рація, відеокамера, кайданки, газ, зброя та велосумка з аптечкою й адмінматеріалами.

Відділ комунікації поліції у Київській області