Діяльність велопатрулів поліції у Броварах
Працівники велопатруля здійснюють публічну безпеку в місцях громадського відпочинку: лісопаркових зонах, скверах та парках. Інспектори на велосипедах працюють там, де не завжди може проїхати автомобіль.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/61725793_2167814473302831_4427101896141963264_n.jpg)
Перевагою велопатруля є швидкість реагування на правопорушення і оперативність дій.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/61763640_463696991125267_392375761052368896_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/61736737_421092838442037_8445618519713775616_n.jpg)
Проводять інспектори на велосипедах і превентивні заходи: профілактичні бесіди з дітьми та їх батьками. Бесіди носять інформативно-застережний характер: про дотримання правил дорожнього руху, правил поведінки біля водойм тощо. Проводиться роз’яснювальна робота з рибалками (до 9 червня триває операція «Нерест»).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/WhatsApp-Image-2019-06-03-at-5.01.52-PM.jpeg)
Також працівники велопатруля небайдужі до тих громадян, яких спіткали тимчасові негаразди. Так у Броварах до велопатруля звернувся громадянин, який на вулиці міста виявив літню жінку, яка загубилась. Інспектори велопатруля встановили персональні дані жінки та доставили її до місця помешкання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/WhatsApp-Image-2019-06-03-at-5.01.52-PM1.jpeg)
Спорядження велопатрульного складають: рація, відеокамера, кайданки, газ, зброя та велосумка з аптечкою й адмінматеріалами.