Новини
Україна
Технології

"Дія" відбила потужну кібератаку

За попередньою інформацією, хакери спочатку атакували з території Росії та Китаю.

Команда "Дії" відбила атаку хакерів ввечері 15 лютого. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив віцепрем’єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Приблизно о 20:00, услід за банками, потужна DDoS-атака розпочалася і на портал "Дія", що було очікуваним. Початковий вектор – Росія та Китай. Десь 600 тисяч пакетів шкідливого трафіку в секунду. Наші фахівці швидко "обрізали" цей напрямок, але атака повернулася вже із Чехії та Узбекистану. І знову була "відбита". Для користувачів "Дії" атака залишилася непомітною".

Віцепрем’єр–міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Також ввечері 15 лютого Державна служба спеціального звʼязку та захисту інформації України повідомила про відновлення роботи банківських вебресурсів, на які також цього дня було здійснено кібератаку.

"Починаючи з другої половини дня 15 лютого 2022 року спостерігається потужна DDOS-атака на низку інформаційних ресурсів України. Зокрема, було зафіксовано перебої в роботі вебсервісів Приватбанку та Ощадбанку. Також атаки зазнали сайти Міністерства оборони та Збройних сил України. Станом на 19:30 роботу банківських вебресурсів відновлено. Робоча група з фахівців основних суб'єктів національної системи кібербезпеки вживає всіх необхідних заходів для локалізації та протидії кібератаці".

Державна служба спеціального звʼязку та захисту інформації України

Нагадаємо, в Україні в ніч на 14 січня сталася глобальна хакерська атака на сайти уряду. Офіційна інформація з цього приводу з'явилася на сторінці Міністерства освіти і науки у Facebook.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.