Дівчинка з Васильківщини потребує нашої допомоги
Маленька Марійка Васильєвська, 2018 року народження, яка мешкає у с. Путрівка Васильківського району, потребує нашої фінансової підтримки на проведення трансплантації кісткового мозку.
![Дівчинка з Васильківщини потребує нашої допомоги](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/Snymok-ekrana-29.png)
У дівчинки лікарі виявили страшну хворобу – анемію Блекфена Даймонда. Повна вартість операції з трансплантації кісткового мозку разом з пошуком донора та підготовкою оперативного втручання коштує 200 тисяч доларів США.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/Snymok-ekrana-28.png)
Депутати Васильківської районної ради, працівники соціальних служб Васильківської РДА та керівництво сільської ради с. Путрівка вже призначили допомогу в рамках соціальних програм допомоги на території Васильківського району. На жаль, цього недостатньо, адже щомісяця на переливання крові та спеціальні препарати потрібно 50 тисяч гривень. Ця сума для родини Васильєвських є завеликою.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/Snymok-ekrana-30.png)
Шановні підприємці і всі небайдужі громадяни! Давайте разом підтримаємо Марійку Васильєвську.
Рахунок для допомоги 4731 2196 1096 6891
Васильєвська Ольга, номер телефону – 0934109020
За повідомленням Васильківської райради