Діти з Броварів - фіналісти Міжнародного фестивалю-конкурсу
17 жовтня вихованцi Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю міста Бровари стали учасниками вiдбiркового туру Мiжнародного фестивалю- конкурсу для людей з iнвалiднiстю " Ми є у тебе, Украiно!".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72472773_2397595143822653_994842033526931456_n.jpg)
До фестивалю всі конкурсанти готувалися старанно i завзято та взяли участь у наступних номінаціях: "Вокальне мистецтво", "Театр" ,"Живопис", "Декоративно-прикладне мистецтво".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73079633_2397599783822189_6802544064408322048_n.jpg)
Яскравi виступи найменших талантiв-броварчан полонили серця членiв жюрi i глядачiв. Вихованці Центру вийшли у фінал конкурсу-фестивалю. Бажаємо успіху!
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72756058_2397595033822664_7077574635964858368_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72543912_2397595070489327_4148068754367971328_n.jpg)
Фото зі сторінки Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю м.Бровари