Діти створили патріотичні футболки в Ірпені
![Діти створили патріотичні футболки в Ірпені Діти створили патріотичні футболки в Ірпені - зображення](/storage/resized/lg/news/970efa80-3b23-4228-a2c3-e9b6942c70ea/photo_2022-08-19_09-53-58.jpg)
В дитячій бібліотеці Ірпеня відбувся безкоштовний майстер-клас для дітей та дорослих від студії Володарі Фарб.
Діти з Ірпеня та Слов’янска малювали на футболках патріотичну символіку.
![Діти створили патріотичні футболки в Ірпені Діти створили патріотичні футболки в Ірпені - зображення](/storage/resized/lg/news/970efa80-3b23-4228-a2c3-e9b6942c70ea/photo_2022-08-19_09-53-57.jpg)
Ірпінь, який зовсім нещодавно звільнений від окупації, тепер приймає людей, які змушені покинути свої домівки у особливо небезпечних регіонах України.
Дякуємо всім, хто долучається до підтримки переміщених осіб!
Першоджерело за посиланням.
Раніше, ми повідомляли, що волонтери та міжнародні благодійні організації "подарували радість" 40-ка ірпінським дівчаткам та хлопчикам від 5 до 10 років, які сміялись, забавлялись, малювали.
Інформаційна агенція "Погляд" висвітлює історії про мистецтво та креатив, які протидіють війні.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.