Дезинфекція та кварцування: медики Броварів стоять у величезних чергах, щоб потрапити на роботу
Працівники Броварської багатопрофільної клінічної лікарні жаліються на умови створені штабом протидії Covid-19 на території закладу для медичного персоналу, який не може вчасно потрапити на роботу.
Ніна Руденко в групі "МОЇ БРОВАРИ" виставила світлину, на якій видно умови "дотримання" правил карантину.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/91021656_251047875930371_5457940273914970112_o.jpg)
В соцмережах розпочалася палка дискусія. Когось це не дивує, тому що в нас завжди все так, хтось обурюється недолугими рішеннями організаторів, а дехто ставиться з розумінням до такої ситуації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Screenshot_11-11.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Screenshot_12-5.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Screenshot_13-5.png)
"ПОГЛЯД" звернувся за коментарем до представника штабу, який зазначив: "Наразі введено пропускний режим, кожен працівник проходить дезинфекцію та кварцування. Дані заходи необхідні та проводяться з метою запобігання зараженню і встановлення контролю над ситуацією. Прошу, щоб поставилися з розумінням".