#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Технології

Деякі опції Hangouts Meet від Google стануть безкоштовними

04.03.2020 Олена Стець 0

Сервіс відеоконференцій Google Hangouts Meet на деякий час зробив безкоштовним доступ до додаткових функцій. Таким чином, компанія хоче допомогти бізнесам залишатися на зв'язку, поки у світі не припиниться епідемія коронавіруса Covid-2019. Повідомляється в офіційному блозі компанії.

Google зробить безкоштовним доступ до G Suite і G Suite for Education з 1 березня до 1 липня 2020 року. Це дозволить користувачам з усього світу легко організувати відеодзвінки на 250 учасників, прямі трансляції з аудиторією до 100 тис. глядачів, а також записувати дзвінки й зберігати їх в Google Drive.

До речі, у лютому сервіс відеоконференцій Zoom скасував 40-хвилинний ліміт для групових дзвінків у безкоштовній версії. Дане рішення було прийнято для підтримки комунікації китайських користувачів на тлі спалаху коронавірусу.

Microsoft також зробила безкоштовну пробну преміум-версію корпоративного месенджера Teams для жителів усіх країн світу. Пробна версія буде працювати протягом 6 місяців.