Новини
Бориспіль
Російсько-Українська війна

Десятий місяць війни: загинули герої Бориспільщини

Громада у жалобі.

Десятий місяць війни: загинули герої Бориспільщини - зображення

1 грудня при виконанні бойового завдання на Луганщині обірвалося життя двох героїв з Борисполя, мужніх воїнів, справжніх патріотів України. Про це повідомили на Facebook-сторінці Виконавчого комітету Бориспільської міської ради в середу, 7 грудня.

Зазначається, що Олег Глухов – 35-річний солдат, командир 3-го відділення 3 взводу протитанкових ракетних комплексів батареї протитанкових ракетних комплексів був випускником Бориспільського  ліцею "Лідер" (раніше – Бориспільська ЗОШ №6).

"Спокійний, добродушний, справжній сім'янин, з прекрасним почуттям гумору  і надійний друг. У мирний час полюбляв займатися спортом (брус, турнік), часто ходив на риболовлю. У Героя залишились батьки, сестра, дружина та 2-річний син", –

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради

Натомість Євгеній Матрос – 44-річний молодший сержант, командир відділення взводу протитанкових ракетних комплексів протитанкової батареї, хоча у Борисполі проживав відносно недавно, однак це місто назавжди залишиться місцем його спочинку, бо тут найцінніше – його родина.

"Добрий, веселий, ввічливий, доброзичливий, гарний господар, вірний друг. А ще у Євгенія були золоті руки – майстер-штукатур ніколи не залишався без роботи", –

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради

Відомо, що з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України, обидва Героїв без вагань вступили до лав ЗСУ, ставши на захист рідної землі. Та 1 грудня при виконанні бойового завдання життя Героїв обірвалося...

Десятий місяць війни: загинули герої Бориспільщини - зображення

Церемонія прощання та поховання трьох Героїв – Михайла Твердохліба, Олега Глухова та Євгенія Матросова відбудеться 8 грудня об 11:00 на території Книшового меморіального паркового комплексу. А після – поховання Михайла Твердохліба та Євгенія Матросова на Рогозівському кладовищі (м. Бориспіль), Олега Глухова – на кладовищі по вулиці Бежівка.

Нагадаємо, від початку війни російські окупанти вбили в Україні щонайменше 443 дітей


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.