Новини
Новини Київської області
Відбудова регіону

Держпрограма "Відновидім" у дії (ВІДЕО)

З них 63 проєкти повністю або частково завершені.

Найбільше багатоповерхівок відновлюють в Ірпені — 87. Крім того, 3 будинки ремонтують у Бучі, по 2 — у Макарові та Гостомелі, 1 — у Софіївській Борщагівці.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Київська область, яка значно постраждала під час окупації на початку повномасштабної війни, активно долучається до Програми "ВідновиДІМ".

"Уже близько 5000 сімей стали учасниками цієї ініціативи, яка дає змогу швидко ремонтувати будинки та повертатися додому. Загальна сума грантів, які отримають ОСББ Київської області, сягнула 280,5 млн грн, із них 116 млн грн фонд уже виплатив", —

директор Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк

Нещодавно Фонд енергоефективності перейшов до реалізації основного етапу Програми "ВідновиДІМ". Тепер її дія поширюється на всю територію України, крім тимчасово окупованих територій і територій активних бойових дій.

Як і раніше, брати участь у ній можуть ОСББ, будинки яких пошкоджені внаслідок бойових дій. Вони можуть отримати грант Фонду енергоефективності, який компенсує 100% вартості робіт і матеріалів, але він не може бути більшим за 7,2 млн грн.

Нагадаємо, Вишнівську міську лікарню, що на Київщині, обладнали сонячними панелями. Відтепер медзаклад може гарантувати 120 тисячам своїх пацієнтів безперервну роботу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.