Новини
Бориспіль

Держава повернула у власність родовище піску на Бориспільщині вартістю 635 мільйонів


Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури у Верховному Суді домоглися повернення у власність держави Гартівського родовища піску в області. 

Як повідомили в пресслужбі Офісу генерального прокурора, площа Гартівського родовища піску, що розташоване у Бориспільському районі, складає майже 30 гектарів.

Його вартістю становить 635 мільйонів гривень.

Зазначається, що прокурори змогли довести у суді, що, всупереч дії наказу про зупинення спецдозволу на користування надрами, власники продовжили проводити незаконну господарську діяльність з видобування піску.

Це, своєю чергою, стало причиною зсуву екологічної та руйнування його захисного обвалування родовища.

«Така діяльність товариства суперечить істотним умовам договору оренди земельної ділянки щодо дотримання підприємством земельного та екологічного законодавства та є безумовною підставою для розірвання договору», - йдеться у повідомленні Офісу генпрокурора.

Нагадаємо, в Рокитнянській ОТГ Білоцерківського району підприємство протягом року користувалося земельною ділянкою площею 9,2 га, не маючи відповідного договору оренди. За незаконне використання земельної ділянки на підприємство було подано позов, який суд задовольнив.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.