Ірпінь
Блоги

Денис Тимошенко: Ми повернули в Ірпінь дитячий сміх!

З гордістю можу сказати: Ми це зробили! Учора вперше після 24 лютого в стінах побитого від російських обстрілів, але живого Ірпінського ліцею №3 пролунав дитячий сміх. 40 ірпінських дівчаток та хлопчиків від 5 до 10 років сміялись, забавлялись, малювали.

Денис Тимошенко: Ми повернули в Ірпінь дитячий сміх! - зображення

З гордістю можу сказати: Ми це зробили!

Учора вперше після 24 лютого в стінах побитого від російських обстрілів, але живого Ірпінського ліцею №3 пролунав дитячий сміх. 40 ірпінських дівчаток та хлопчиків від 5 до 10 років сміялись, забавлялись, малювали та співали.

Попри те, що дехто стверджував, що діти не прийдуть (бо їх дуже мало в пошарпаному після боїв Ірпені, бо їхні батьки бояться, бо не той час і бла-бла-бла...), наші нащадки прийшли й отримали масу радості.

Денис Тимошенко: Ми повернули в Ірпінь дитячий сміх! - зображення

Це був справді аншлаг! Іще декілька десятків дітей, через брак місць в аудиторії, не змогли потрапити учора на наш творчий гурток.

Але ми їх чекаємо сьогодні, о 14:00 в ауд.104!

Мерсі боку французькій благодійній організації NEW LIFE & DIGNITY, Ірпінському ліцею №3 та студії театру і кіно "Ромео та Джульєтта"!

Денис Тимошенко: Ми повернули в Ірпінь дитячий сміх! - зображення

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.