День Баришівки 2019. Фотозвіт
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68646792_2958620300879535_2478607171047129088_n.jpg)
17-го серпня громадяни гучно відсвяткували День Баришівки: піснями та танцями, виступами фольклорних колективів, виставками народних умільців та представленням старостинських округів Баришівської громади.
Кульмінацією свята став виступ гурту "Скрябін". Також привітати З Днем Баришівки приїхала і делегація з міста – побратима Пуллах (Німеччина) : Корнелія Цехмайстер- другий бургомістр м.Пуллах, Отто Горак – голова партнерства «Баришівка-Пуллах», Петер Хайлер – заступник голови партнерств «Баришівка- Пуллах».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68728003_2958619454212953_593017000825978880_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68840727_2958617944213104_4007499529946398720_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68830085_2958617740879791_2963553096669593600_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68842176_2958630814211817_8875008751304704_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69151332_2958617040879861_6141824901390008320_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68853531_2958615880879977_3056251942754844672_n.jpg)