Новини
Буча
Гостомель

COVID-19: у Бучанській виправній колонії виявили порушення протиепідемічних вимог


Незабезпечення належної лікувально-профілактичної та санітарно-протиепідемічної роботи виявили у кількох закладах обмеження волі, зокрема, Бучанській виправній колонії.

За результатами перевірок у виправних колоніях, а також медичних частинах № 35, № 119, Бучанській багатопрофільній лікарні №85 та фельдшерському пункті №115 філії державної установи «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України» в м. Києві та Київській області виявлені порушення вимог ст. 116 Кримінально-виконавчого кодексу України та Плану протиепідемічних заходів щодо запобігання в установах виконання покарань гострої респіраторної хвороби COVID-19. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Київщини.

Зокрема, виявлено незабезпечення проведення належної лікувально-профілактичної та санітарно-протиепідемічної роботи щодо протидії поширенню вказаної хвороби, а також виконання необхідних медичних вимог, що забезпечують охорону здоров’я засуджених.

Обласна та місцеві прокуратури внесли 4 вказівки керівникам відповідних установ з вимогою усунути виявлені порушення та вирішити питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності винних посадових осіб. На даний час вони перебувають на розгляді.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв про те, що за добу в Україні на COVID-19 захворіли 272 дитини та 453 медпрацівники.

Також ми розповідали, що у Бучанській виправній колонії викрили канал постачання наркотиків.