Новини
Україна
Новини світу

Цьогоріч вже може з'явитися постійний "роумінговий безвіз" з ЄС

Кабмін затвердив важливий документ, поділився прем'єр-міністр.

Цьогоріч вже може з'явитися постійний

Кабмін затвердив документ, який дозволить уже в цьому році Україні укласти угоду щодо приєднання до "роумінгового безвізу" з Європейським Союзом. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Рухаємося до "роумінгового безвізу" із ЄС. Сьогодні затвердили документ, який дозволить Україні укласти відповідну угоду із Європейським Союзом уже цього року", ‒

прем'єр-міністр України Денис Шмигаль

За словами очільника Уряду, приєднання до роумінгового простору Європейського Союзу ‒ це не просто скасування плати за дзвінки, але і сучасні та прозорі європейські правила у сфері телекомунікацій.

Нагадаємо, на початку року стало відомо, що Україну можуть приєднати до зони роумінгу ЄС. При цьому зазначалося, що темпи, якими Україна буде інтегрована у внутрішній ринок ЄС для роумінгу, залежатимуть від темпів імплементації відповідного законодавства ЄС в Україні.

А минулоріч у березні в Україні запустили національний роумінг. Інструкція про те, як скористатися національним роумінгом ‒ шукайте в матеріалі "Погляду".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.