Новини
Україна
Економіка

Ціни на соціальні продукти зростуть (ВІДЕО)

Основні харчові продукти подорожчають через зростання цін на енергоносії.

Українські підприємства не можуть більше утримувати нинішню вартість своєї продукції, бо зросла ціна на всі складові виробничого процесу, і в першу чергу – на газ.

Собівартість продукції підвищилася, тому якщо не збільшувати ціну на неї, виробництво стане нерентабельним і його фактично можна зупиняти, пояснив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Також будуть розглядати можливість запровадження відповідних націнок на соціальні харчові продукти, зокрема на соціальний хліб.

Нагадаємо, "Рошен" та ще 26 компаній призупинять виробництво солодощів. Кондитерські підприємства вже кілька місяців балансували на межі рентабельності через надвисокі ціни на газ. Протягом року ціна на газ зросла з майже 6 тисяч гривень до понад 73 наприкінці грудня. Такі ціни роблять виготовлення продукції невигідним.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.