Україна
Суспільство

Цимбалюк розповів через що його переслідують у Росії (ВІДЕО)

Українського журналіста Романа Цимбалюка переслідують нібито через "розпалювання міжнаціональної ворожнечі" щодо росіян.

Прокуратора та слідчий комітет Російської Федерації незадоволені діянням журналіста в межах їх країни.

Роман Цимбалюк – єдиний український кореспондент, акредитований у Росії.

Він займає жорстку проукраїнську позицію, відзначився уїдливими питаннями російським політикам, включаючи президента РФ Володимира Путіна, та сміливими заявами на підтримку України на популярних ток-шоу російського телебачення. Інформаційна атака на Романа в Росії почалася ще в листопаді цього року.

«Єдиний акредитований у Росії український журналіст Роман Цимбалюк опинився в цій самій Росії поза законом. Як заведено, звинуватили у екстремізмі. Поки що збираються відкривати кілька адміністративних справ за 20.3.1 КоАП РФ», – написав адвокат.

За його словами, межа між «адміністративним» екстремізмом та «кримінальним» – «дуже тонка і багато в чому залежить від експертів, якість роботи яких у справах із політичним інтересом влади є дуже передбачуваною».

Адвокат вважає, що відбувається узгоджена атака на журналіста.

Про це, зокрема, за його словами, свідчить поширення «через пропагандистські смітники» «абсурдних звинувачень у шпигунській діяльності».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.