Новини
Васильків

Чим живе Васильків та що планується найближчим часом

08.04.2019 Надiя Проценко 0

Про життєдіяльність Василькова та найближчі заплановані події стало відомо із апаратної наради, яка відбулась сьогодні, 8 квітня. Керівники відповідних управлінь, підприємств і відділів розповіли про завершення опалювального сезону, відключення мешканців від централізованого теплопостачання, звернення васильківчан щодо укладання декларацій, відкриту першість з художньої гімнастики, відкриття виставки у краєзнавчому музеї тощо.

Чим живе Васильків та що планується найближчим часом


Так, Валерій Брік, директор КП «Васильківтепломережа» повідомив, що нині триває підготовка до завершення опалювального сезону у Василькові, де соціальні об’єкти будуть опалюватись ще до кінця робочого тижня.

Світлана Рибалко, начальник управління з питань економіки та власності повідомила, що наразі проводиться робота з орендарями комунального майна: зокрема, укладаються договори з підприємцями, які вже отримали рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради. По пайовій участі на розгляді знаходиться 2 заяви.


Про спортивний захід, який відбуватиметься у Василькові з 12 по 14 квітня у спортивному залі ЗОШ №9 – відкриту першість з художньої гімнастики «Весняна квіточка», проінформувала начальник відділу молоді та спорту Людмила Воронова.

11 квітня о 13.00 до Дня космонавтики у міському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки дитячих робіт «Космічні фантазії». Про це прозвітувала Лілія Козак, начальник відділу освіти, зазначивши також, що наразі у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах міста триває місячник екології.


Джерело – Васильківська міська рада