Новини
Обухів
Бровари
Біла Церква
Екологія
Українка
Повітря

Чим дихають жителі Білої Церкви, Броварів, Обухова та Українки?


У минулому місяці на постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського проводились спостереження стану забруднення атмосферного повітря у містах Біла Церква, Бровари, Обухів та Українка. Завдяки отриманим даним науковці дали відповідь на питання, яким повітрям дихають жителі цих населених пунктів.

В атмосфері визначався вміст чотирьох основних домішок – завислих речовин, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, діоксиду азоту та специфічних – 8-ми важких металів.

Загальний рівень забруднення повітря в містах Біла Церква, Бровари та Обухів оцінювався, як низький. Порівняно з квітнем 2018 р. у місті Біла Церква підвищився середньомісячний вміст діоксиду азоту, вміст інших забруднювальних домішок у атмосферному повітрі міст області майже не змінився.

Натомість в місті Українка у березні-квітні 2019 р. зріс рівень забруднення повітря за рахунок підвищення вмісту оксиду вуглецю. Порівняно з квітнем 2018 р. в Українці спостерігалось підвищення середнього вмісту оксиду вуглецю, діоксиду азоту, незначне підвищення діоксиду сірки. Порід з цим вміст завислих речовин дещо знизився.

Нагадаємо, нещодавно також стало відомо, де найбрудніше повітря в столиці.