Новини
Новини Київської області
Головні новини
Ірпінь

Чи бути тотальній забудові: завтра київський суд вирішуватиме долю Ірпеня


Небайдужі жителі Ірпеня вкотре намагаються домогтися справедливого рішення суду стосовно бажання місцевої влади забудувати чи не кожен клаптик міста. Бажання зробити це, прикриваючись проведеними напередодні фейковими (несправжніми) громадськими слуханнями, підсумком яких став нібито дозвіл місцевих жителів на цю забудову.

Завтра, 4 жовтня, об 11:00 Київський окружний адміністративний суд знову розглядатиме справу за позовом Громадської організації "Захист навколишнього природного середовища "Дружба" до чиновників та депутатів Ірпінської міської ради і її виконавчого комітету про визнання протиправним та скасування рішення про затвердження оновлення генплану м. Ірпінь.

Нагадаємо, рішення ІМР від 19 грудня 2018 року, яким затвердили оновлений генплан, "протягнули" за допомогою "тітушок", "своїх" депутатів та повної зали "бюджетників", яких "зігнали" в установу таким чином, що велика кількість жителів Ірпеня не могла фізично потрапити до туди та реалізувати своє конституційне право бути присутніми при прийнятті надважливого рішення для міста. Це все зафіксовано на багатьох фото та відео.

До речі, громадські слухання щодо фейкового генплану Ірпеня вже остаточно визнали незаконними. Залишилось підтвердити незаконність генплану.

Всі жителі Ірпеня, які хочуть підтримати скасування генплану, можуть прийти на судове засідання за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, зал судових засідань 1017, 2-й під’їзд, 10-й поверх.