Без рубрики
Новини
Бориспіль
Здоров'я

Чому зачиняється пологове відділення у Борисполі


У соціальних мережах жіноча частина Борисполя та району почала бити тривогу через ймовірне закриття пологового відділення у Бориспільській ЦРЛ.

Чи справді відділення закриється і яка причина таких дій розповіла завідуюча пологовим відділенням Мурдза Тетяна Петрівна.

Лікаря дивує ажіотаж через ймовірне закриття, адже таке відбувається щороку і громадяни вже повинні звикнутися із цим фактом.

"Все відбувається законно і згідно графіку. Ми подали листа до Департаменту охорони здоров'я Київської ОДА і чекаємо від них дозвільної відповіді. Якщо така відповідь прийде, то пологове відділення зачиниться на 3-4 тижні починаючи із першого липня. Під час закриття плануємо провести дезінфекцію відділення, а також деякі ремонтні роботи", - розповіла Тетяна Петрівна.

Віділення зачиняється, але буде чергувати бригада, яка реагуватиме на екстренні випадки. Якщо у жінки стрімкі пологи, то народжуватиме, звичайно у Борисполі.

"Функцію нашого пологового відділення бере на себе або Київська обласна лікарня, або Броварська. На них приходить наказ, що вони приймають жінок із Борисполя і відповідно до наказу жінки поступають по швидкій чи планово саме туди. Тобто якщо жінка бажає, то може попередньо взяти у свого лікаря жіночої консультації направлення на пологи в одну із цих двох лікарень", - розповіла лікар.

Це щорічна практика для кожного державного пологового відділення. Тож жінкам, які планують народжувати саме у цей період потрібно заздалегідь потурбуватися про альтернативні варіанти пологових будинків.