Новини
Бориспіль

Чоловіку заборонили керувати авто до 2024, але його це не зупинило


Начальник патрульної поліції Борисполя, Віталій Горкун повідомив про чоловіка, якого нещодавно вкотре зупинили у нетверезому стані на авто, яке підлягало конфіскації ще 10 років тому.

26.09.2014 чоловіка притягували до адміністративної відповідальності за ч3. Ст 130 ( тричі за рік був задукоментований у керуванні напідпитку автомобілем), Бориспільський суд постановив: 10 (десять) років позбавлення права керування транспортними засобами, з оплатним вилученням автомобілямарки «Опель» згідно постанові з реєстру http://reyestr.court.gov.ua/Review/46929909.

Автомобіль, який мали вилучити порушник переоформив на іншу особу,таким чином унеможливив вилучення майна яке йому більше не належить, і спокійнісінько їздив собі, аж поки 5 травня він не потрапив в поле зору патрульних поліцейських. Сашко знову був зупинений на підпитку на тому ж автомобілі що і 5 років тому. Від проходження медичного огляду водій відмовився, тому на нього були складені відповідні адмін матеріали. Залізного коня, патрульні тимчасово затримали.

"У разі виявлення Сашка за кермом автомобіля повідомляємо на 102, адже Сашко ходить пішки аж до 26.09.2024!
Зробимо місто безпечним, не будемо байдужими, до вчинків таких горе водіїв.
Допоможемо Сашкові відбути своє покарання чесно та сумлінно, а саме не керувати автомобілем до 26.09.2024",- повідомив Віталій Горкун.