Чоловік переховувався від суду в Баришівському районі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/777-1.jpg)
37-ми річного чоловіка знайшли дільничні офіцери поліції в ході оперативно-профілактичного відпрацювання у селі Перемога, 30 березня.
Громадянин понад півроку переховувався від суду за вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження).
Поліція закликає громадян – у разі наявності інформації про осіб, що перебувають у розшуку повідомити її правоохоронцям. Телефонуйте на спецлінію102 чи (04576)-5-11-51!