Новини
Бориспіль
Пригоди
Довкілля

Червонокнижних соколів, знайдених в багажу іноземця в Борисполі, випустили на волю

17.02.2022
Бідолашних птахів минулого тижня намагалися відправити до Катару.

Червонокнижних соколів, знайдених в багажу іноземця в Борисполі, випустили на волю - зображення

Вчора, 16 лютого, чотирьох соколів-сапсанів, яких знайшли в багажу іноземця в Борисполі, нарешті випустили на волю. Про це повідомили на Facebook-сторінці гуманістичного руху за права тварин UAnimals.

Як писав "Погляд", птахів, занесених до Червоної книги, на початку лютого намагалися вивезти з України. Їх знайшли митники, звернувши увагу на підозрілу валізу – сканер показав, що всередині знаходиться щось, що має контури птаха. У валізі соколи знаходилися у варварських умовах – загорнуті у тканину, з обмотаними клейкою стрічкою лапками та приспані медичними препаратами. Вивезти птахів намагалися до Дохи, Катар.

На щастя, птахів вдалося врятувати і нині вони вже на волі.

"Врятованих сапсанів випустили на волю. Невпевнено вони почали свій політ і з кожною миттю летіли все швидше і вище. Кудись до свободи і далі від жорстокості людей. Зізнаюсь, це найбільш надихаюче, що я бачив останнім часом".

Засновник руху UAnimals Олександр Тодорчук

Нагадаємо, притулок на Бориспільщині погодився прийняти лева, який жив на складі на Прикарпатті і лякав жителів. Дику тварину придбав житель села Старуня, однак організувати леву необхідні умови утримання чоловік не зміг.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.