Черговий рейд по "кризовим" сім'ям у Броварах: через загрозу життю і здоров'ю з родини вилучено двох малолітніх дітей
3 жовтня 2019 року робочою групою, у складі працівників служби у справах дітей Броварської міської ради Київської області, інспектора з ювенальної превенції відділу превенції Броварського відділу поліції ГУ НП України в Київській області та представника Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було проведено оперативно-профілактичний рейд по сім’ям, в яких виховуються діти, що перебувають на обліку в службі у справах дітей Броварської міської ради Київської області, як такі що опинились у складних життєвих обставинах.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71435589_2308188609472868_2328313831429767168_n.jpg)
В ході проведення профілактичного заходу було обстежено 8 сімей, в яких виховується 17 дітей. Під час проведення перевірки спеціалістами було виявлено факти порушення прав та законних інтересів дітей з боку їх батьків, у зв'язку з цим складено 2 адміністративні протоколи відповідно до ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71186899_2308188699472859_1466230499742580736_n.jpg)
Також, у зв’язку з виникненням безпосередньої загрози життю і здоров’ю, двох малолітніх дітей було вилучено з сім’ї, повідомляє Служба у справах дітей Броварської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71219553_2308188962806166_2565726876089712640_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71481191_2308188666139529_1825839053350633472_n.jpg)