Черговий профілактичний рейд у Броварах
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/watermarked-20190614_120503-2000x1500.jpg)
14 червня у Броварах було проведено вже другий, за останні три тижні, профілактичний рейд робочої групи, яка складалася з представників відділу у справах дітей, інспекторів ювенальної превенції, депутатів міськради, представників структурних підрозділів Броварської міської ради, громадських активістів та кореспонденту “Погляду”.
"ПОГЛЯД" висвітлював минулий профілактичний захід.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/watermarked-20190614_130139-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/watermarked-20190614_124124-2000x1500.jpg)
Відмінністю цього рейду став акцент на водойми Броварів у денний та вечірній час, так як останнім часом на Київщині значно виросла кількість трагічних випадків на воді. В ході рейду проводилися бесіди з дорослими, які відпочивали з дітками, щоб вони максимально уважно слідкували за своїми чадами та не залишали їх без нагляду.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/watermarked-20190614_144010-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/watermarked-20190614_124346-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/watermarked-20190614_122851-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/watermarked-20190614_133433-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/watermarked-20190614_123449-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/watermarked-20190614_135843-2000x1500.jpg)
Було перевірено, як і минулого разу, чимало закладів торгівлі, кафе, ресторани та нічні клуби, парки та сквери міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/watermarked-20190614_162842-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/watermarked-20190614_162950-2000x1500.jpg)
За час проведення рейду було складено 13 протоколів: з них один за ст.180-1 КУпАП (Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування), 7 протоколів за ст.178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді), 5 протоколів за ст. 175-1 (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/watermarked-20190614_180848-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/watermarked-20190614_190911-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/watermarked-20190614_205747-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/watermarked-20190614_205400-2000x1500.jpg)