Черговий демонтаж погребів у Броварах
У Броварах управлінням інспекції та контролю спільно з КП «Бровари-Благоустрій» розпочато черговий демонтаж погребів по вулиці Короленка, 54-а.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/118159173_612842599627438_6497215049025525193_o.jpg)
Користувачів незаконно встановлених споруд було завчасно попереджено про знесення. У межах заходів із покращення благоустрою міських територій ліквідацію погребів будуть продовжувати й надалі, йдеться в повідомленні Броварської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/118124238_612842636294101_7797279681237139019_o.jpg)
Раніше "Погляд" писав, що у Броварах на місці демонтованих погребів облаштують зону відпочинку. А нещодавно демонтували ще 15 незаконних підземних овочесховищ, які псували зовнішній вигляд вулиці та наражали на небезпеку містян.
Фото зі сторінки Броварської міської ради