Чергова ДТП на Ярослава Мудрого у Броварах
14 грудня 2019 року по вулиці Ярослава Мудрого сталася дорожньо-транспортна пригода.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/lnnn.jpg)
Як стало відомо "ПОГЛЯДу" від Броварського відділу поліції, водій автомобіля ВАЗ 2101 рухаючись по вул. Ярослава Мудрого на великій швидкості здійснив зіткнення з автомобілями Шевролет Авео, Фіат Скудо та Шкода Октавіа, які зупинилися на забороняючий сигнал світлофора на перехресті вул. Я.Мудрого та Грушевського.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/yzobrazhenye_viber_2019-12-16_11-51-04.jpg)
В результаті ДТП водія ВАЗу та пасажира було госпіталізовано.