Новини
Новини Київської області
Бровари
Надзвичайні новини

Через паркан швидше: у Броварах затримали порушника правил карантину


31 березня, близько 14:00, на території Броварської багатопрофільної клінічної лікарні було виявлено порушника правил карантину.

Чолов'ягу, який дуже поспішав на територію лікарні та вирішив не проходити кварцування та дезобробку, затримали співробітники охоронної служби "Комкон".

"Він спочатку походив по всім постам, скрізь поскандалив, його навіть в черзі готові були пропустити, а потім вирішив перелізти через паркан", - розповів співробітник "Комкону".

Вже на території лікарні його затримали та передали правоохоронцям для складення адміністративного протоколу за порушення правил карантину, згідно розпорядження міського голови.

Нагадуємо, що за порушення правил карантину передбачена адміністративна відповідальність.
Статтею 44-3 КУпАП закріплено розмір штрафу для громадян та посадових осіб . Зокрема, за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями передбачено накладення штрафу:
на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 000 грн до 34 000 грн),
на посадових осіб - у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 000 грн до 170 000 грн).

Фото: Руслан Семенець, інформаційна агенція "ПОГЛЯД"