Через паркан швидше: у Броварах затримали порушника правил карантину
31 березня, близько 14:00, на території Броварської багатопрофільної клінічної лікарні було виявлено порушника правил карантину.
Чолов'ягу, який дуже поспішав на територію лікарні та вирішив не проходити кварцування та дезобробку, затримали співробітники охоронної служби "Комкон".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Yhgf.jpg)
"Він спочатку походив по всім постам, скрізь поскандалив, його навіть в черзі готові були пропустити, а потім вирішив перелізти через паркан", - розповів співробітник "Комкону".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/yzobrazhenye_viber_2020-03-31_15-44-40.jpg)
Вже на території лікарні його затримали та передали правоохоронцям для складення адміністративного протоколу за порушення правил карантину, згідно розпорядження міського голови.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/yzobrazhenye_viber_2020-03-31_15-44-41.jpg)
Нагадуємо, що за порушення правил карантину передбачена адміністративна відповідальність.
Статтею 44-3 КУпАП закріплено розмір штрафу для громадян та посадових осіб . Зокрема, за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями передбачено накладення штрафу:
• на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 000 грн до 34 000 грн),
• на посадових осіб - у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 000 грн до 170 000 грн).
Фото: Руслан Семенець, інформаційна агенція "ПОГЛЯД"