Новини
Бородянка

Через люті морози в Бородянці можуть закрити школи


Переходити на дистанційне навчання чи працювати в звичному режимі під час морозів вирішуватимуть керівники навчальних закладів.

Фото: pixabay

Про це повідомили на сайті відділу освіти Бородянської селищної ради.

При зниженні температури повітря до –20°С керівникам закладів загальної середньої освіти Бородянської громади рекомендували перевести учнів початкових класів на дистанційне навчання. Якщо ж стовпчик термометру сягне відмітки –24°С – це саме стосуватиметься і учнів 5–11 класів. Проте це є лише рекомендацією, натомість статочне рішення під час морозів мають прийняти самі керівники закладів освіти.

До слова, враховуючи територіальні природні особливості, різну реакцію дітей на мороз, сімейні обставини, відстань до місця навчання батьки, за можливості, можуть самостійно прийняти рішення про невідвідування дитиною навчального закладу, навіть якщо навчально-виховний процес у ньому не призупинено.

«Якщо такої можливості немає, усі заклади освіти прийматимуть вихованців та учнів у звичному режимі», – зазначають у відділі освіти Бородянської селищної ради.

Як повідомляв «Погляд» морози на Київщині протримаються близько тижня. Очікується, що найбільше температура повітря знизиться у п’ятницю.

Скрін з Sinoptik.ua

Нагадаємо, наразі на Київщині очно працюють майже 93% шкіл.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.