Новини
Україна
Головні новини
Здоров'я

Через коронавірус в Україні заборонять масові заходи та введуть карантин у школах


У зв’язку із підтвердженим першим в Україні випадком зараження на коронавірус найближчим часом планується вводити обмежувальні протиепідеміологічні заходи. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко під час короткого брифінгу у Нових Санжарах на Полтавщині з нагоди завершення обсервації евакуйованих іноземних громадян та громадян України з Китаю.
Так, за словами Віктора Ляшка, планується заборонити проведення масових заходів, конференцій, спортивних заходів. Також тимчасово будуть закриватись школи на карантин.

Через коронавірус в Україні заборонять масові заходи та введуть карантин у школах

Такі заходи дозволять зменшити скупчення людей. «Усі ми знаємо, що коронавірус передається повітряно-крапельним шляхом, тому треба знаходитись за півтора-два метри від хворої людини, щоб не інфікуватись», – зауважив Віктор Ляшко.

До всіх громадян України заступник міністра охорони здоров’я України звернувся з проханням не скуповувати маски. «Маски – це оманливе відчуття безпеки, – наголосив Віктор Ляшко. – Маски одягати мають тільки ті люди, які мають симптоми ГРВІ. Купуйте мило, мийте руки з милом, обробляйте їх антисептиком».

&feature=youtu.be