Новини
Бориспіль

Через дії неадекватного чоловіка бориспільці бояться за своє життя


На нараді виконавчих служб міста жителі будинку №2, що по вулиці Нова звернулися до мера та присутніх представників поліції із проханням протидіяти чоловіку, який мешкає на 8 поверсі та увесь час влаштовує підпали та всіляко дошкуляє життю жителів усього будинку.

Зі слів людей чоловіка звати Мусіяка Григорій, він неодноразово обливав під'їзд фарбою, підпалював тамбурні двері, а нещодавно розпалив багаття посеред власної квартири.

Люди викликали пожежників, швидку та поліцію, проте порушник порядку забарикадувався у квартирі і пожежникам прийшлося вибивати двері, після чого "навіжений" кидався на правоохоронців із ножем. Цікаво, що після цього пожежники написали в рапорті для звіту, що це був хибний виклик.

"В нас люди бояться заходити в під'їзд, бо чоловік бігає із молотками та ножами за людьми. Ми написали близько 10 заяв до поліції, але реакції нуль. Зверталися до депутата округу, Калини Віктора Олександровича, але він лише пообіціяв допомогти і на цьому все закінчилося",- розповідають жителі будинку.

Мусіяк Григорій на психіатричному обліку не стоїть, він учасник війни, інвалід 2 групи має державні нагороди, але після того, як втратив дружину, а через рік сина, то психічний стан чоловіка погіршився.

На нараді вирішили створити комісійне обстеження в складі депутатів, представників лікарні і після рішення суду відправляти на примусове лікування.