Новини
Україна
Суспільство
Україна-суспільство

Через 2 тижні інформацію із "Резерв+" прирівняють до військово-облікового документ — Міноборони

Йдеться про те, що який інформація буде мати таку саму юридичну силу, як і паперовий військовий квиток чи приписне свідоцтво. Зазначено, що це відбудеться тоді, коли буде реалізовано QR-код для військовозобов'язаних.

Через 2 тижні інформацію із
Фото: Pinterest

Про це повідомила заступник Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в ефірі телемарфону «Єдині новини».

18 червня у «Резерв+" з’явиться QR-код — це остаточно прирівняє інформацію з «Оберіг» до електронного військового облікового документа. Ми можемо зчитувати цей QR-код і отримувати всю потрібну інформацію, — повідомила вона.

Як акцентувала Катерина Черногоренко, більше не буде потрібно прив’язуватись до паперових документів.

Раніше в Міноборони розповіли, що понад 1,2 мільйона військовозобов’язаних оновили свої дані, з них 1,175 млн скористалися додатком «Резерв+".

З 18 травня – до 16 липня включно – всі військовозобов’язані віком від 18 до 60 років мають оновити свої особисті дані, такі як мобільний номер, фактична адреса проживання та електронна пошта (якщо є).

Під час оновлення не буде видачі направлень на військово-лікарську комісію (ВЛК), але таке направлення може бути видане в майбутньому за необхідності.

Раніше ми розповідали, що вже 150 000 людей авторизувалися у Резерв+, ще сотні тисяч у черзі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.