Новини
Україна
Бориспіль

Частина чартерних рейсів, які відлітають із аеропорту “Бориспіль” буде скасовано


Сьогодні 2 квітня частина чартерних рейсів, які відлітають із аеропорту “Бориспіль” буде скасовано через систематичну несплату авіаперевізником послуг аеропорту.

Як зазначив в ефірі радіо “Голос Столиці” перший заступник генерального директора аеропорту "Бориспіль" Євгеній Дихне, через невиконання своїх фінансових зобов’язань перед аеропортом, а саме - системну несплату аеропортових зборів авіакомпанією Bukovyna Airlines, - можуть бути скасовані рейси авіаперевізника.

“Нам дуже не приємно, що внаслідок не добропорядної фінансової поведінки авіаперевізника можуть постраждати пасажири. Тим не менше, ми більше не можемо накопичувати борг авіапервізника без будь-яких перспектив його сплати. На сьогодні він складає близько 4 мільйонів гривень.”, - повідомив топ-менеджер аеропорту.


Євгеній Дихне закликає пасажирів уточнювати у туристичного оператора, з яким вони планують відлітати на відпочинок найближчим часом, яка авіакомпанія здійснює переліт.

“Вже починається сезон відпусток і ми знову будемо стикатися із проблемами затримок і скасування рейсів. Будьте свідомими пасажирами, досліджуйте репутацію авіакомпанії перед купівлею тура!”, - наполягає він.

Нагадаємо, авіакомпанія Bukovyna Airlines є чартерним перевізником, у флоті котрої знаходиться 5 літаків із середнім віком 25,8 років. Авіакомпанія виконує рейси на замовлення туристичних операторів.

Міжнародний аеропорт "Бориспіль"