Новини
Вишгород
Екологія

Буря залишила частину Вишгорода без світла


У місті енергетиків вийшли з ладу три електричні магістральні кабелі. У низці будинків світло з’явилося лише вранці. Заручниками опинилися люди, в помешканнях яких встановлені електричні плити.

Фото ІА "Погляд"

Учора, 17 вересня, під час грози й відразу опісля неї надвечір в будинках Вишгорода почало зникати світло. Зокрема, постраждали нові житлові комплекси міста, такі як Ярославичі, Велесгард… До речі, деякі житлові комплекси досі під’єднані до електроспоживання тимчасовими мережами, тож недивно, що вітер їх обірвав чи не в першу чергу.

Як пояснив на своїй Фейсбук-сторінці міський голова Вишгорода Олексій Момот, це були наслідки грози і буревію.

«Згідно з отриманою інформацією, у місті вийшли з ладу три електричні магістральні кабелі, а у Вишгородському районі – майже  десять обривів відкритих ліній електропередачі (через блискавки, повалені дерева тощо). Відновлювальні роботи будуть тривати цілу ніч», - зауважив Момот.

Чи впоралися з наслідками негоди?

Як з’ясувалося, до ранку не встигли все зробити. Коли дітям потрібно було йти в школу, а дорослим - на роботу, частина будинків все ще не була підключена. Особливо непереливки довелося жителям тих будинків, у яких встановлені не газові, а електричні плити. Люди не змогли приготувати навіть каву, не те що сніданок.

Так, обидва будинки ЖК Велесгард станом на 10 годину ранку все ще залишаються без світла, і невідомо, коли електропостачання все ж таки відновлять.

Скрін повідомлень з чату у вайбері УК "Велесдобробут"

Ситуацію погіршує ще й те, що у будинках відсутня також і вода, адже насоси, які її подають у квартири, живляться електрикою. Про відсутність інших благ - типу інтернету - годі й казати.

Як 17 вересня повідомляв «Погляд», у селі Нові Петрівці дерево впало через сильний вітер на дорогу і пошкодило машину.