Новини
Буча
Здоров'я

Бучанська ОТГ: особливості карантину з 5 квітня


Транспорт буде їздити із незначними змінами. Школярі навчатимуться дистанційно, окрім початкової школи. Дитячі садочки працюватимуть.

Вчора, 2 квітня, у м. Буча на Київщині відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Після детального обговорення ситуації, що склалася у громаді, ухвалено ряд рішень, які впроваджуються з 5 квітня. Про це на своїй офіційній facebook-сторінці повідомив бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Так, вирішено продовжити дистанційне навчання учнів 5-11 класів та вихованців закладів позашкільної освіти.

Дитячі садки, початкова школа працюють з дотриманням карантинних обмежень. Таке рішення прийняли незважаючи на те, що Київська обласна державна адміністрація дозволила рішеннями місцевих комісій з питань ТЕБ і НС призупиняти освітній процес у закладах дошкільнят і молодших школярів.

Також на час дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки керівництву місцевого АТП дозволено залежно від завантаженості транспортних засобів збільшувати або зменшувати кількість транспортних засобів та інтервал руху на приміських автобусних маршрутах загального користування, крім годин із 7:00 до 10:00 та з 16:00 до 20:00.

Про зміни графіків перевізники повинні інформувати мешканців громади.

Перевезення пасажирів необхідно, як і раніше, здійснювати у кількості 50 відсотків, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах на нього.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, які нові карантинні обмеження з 5 квітня рекомендували у Київській області.

Також ми розповідали про те, що з 5 квітня столиця закриває школи та дитячі садочки, обмежує проїзд міським транспортом. У КМДА пояснили, як отримати спецперепустку на проїзд у громадському транспорті.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.