Бучанська ОТГ: народний колектив «Блиставчанка» отримав нову перемогу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/IMG_20200902_115401_108.jpg)
Колектив отримав високу нагороду завдяки таланту його учасників, любов до творчості і пісні.
Народний аматорський вокальний ансамбль «Блиставчанка» (с. Блиставиця Бучанської ОТГ Київської області) здобув l місце на V Міжнародному фестивалі-конкурсі «Ти у серці моїм, Україно», який проходив дистанційно.
Про це повідомляється на офіційній сторінці Бучанської міської ради.
Вітаємо колектив з новою перемогою і бажаємо ще більше здобутків!
Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що нещодавно «Блиставчанка» отримала чергову перемогу - перше місце у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому фестивалі «Перлина України», що відбувся у м. Дніпро.