Новини
Головні новини
Ірпінь

Бучанська міська рада назвала сайт «Містоінформ» сміттєвим бачком №1 у Приірпінні


За поширення фейків, постійні маніпуляції думкою жителів Ірпінського регіону та проплачені матеріали Бучанська міська рада назвала місцевий сайт “Містоінформ” лідером фальшивої правди.

Цей ресурс відомий тим, що на ньому неодноразово "висмоктували з пальця" безліч нісенітниць. І все це - на догоду замовнику - екс-меру Ірпеня Володимиру Карплюку та куратурору сайту - його скандальному піарнику Петру Щербині.

Наприклад, цей ресурс системно дискредитує народних депутатів від “Слуги народу” Олександра Горобця та Ольгу Василевську-Смаглюк. Це й не дивно - хвиля фейків на їхню адресу піднялася після програшу Карплюком  парламентських виборів.

Варто нагадати, що такі методи для Карплюка і Щербини — звична річ. Адже вони неодноразово дискредитували навіть правоохоронців: поліцію та прокуратуру.

«Можливо, для автора це (стати сміттєвим бачком №1 у регіоні, - ред.) і було метою і справою всього життя? Та копирсатися у смердючих сторінках не будемо і вам не радимо. Саме тому усі ми з вами повинні стати поліцією думок, не заходити на цю сторінку, аби не забруднитися», - пишуть на Фейсбук-сторінці ради.