#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Головні новини
Ірпінь

Бучанська міська рада назвала сайт «Містоінформ» сміттєвим бачком №1 у Приірпінні

13.12.2019 0 Людмила Борисова 0

За поширення фейків, постійні маніпуляції думкою жителів Ірпінського регіону та проплачені матеріали Бучанська міська рада назвала місцевий сайт “Містоінформ” лідером фальшивої правди.

Цей ресурс відомий тим, що на ньому неодноразово "висмоктували з пальця" безліч нісенітниць. І все це - на догоду замовнику - екс-меру Ірпеня Володимиру Карплюку та куратурору сайту - його скандальному піарнику Петру Щербині.

Наприклад, цей ресурс системно дискредитує народних депутатів від “Слуги народу” Олександра Горобця та Ольгу Василевську-Смаглюк. Це й не дивно - хвиля фейків на їхню адресу піднялася після програшу Карплюком  парламентських виборів.

Варто нагадати, що такі методи для Карплюка і Щербини — звична річ. Адже вони неодноразово дискредитували навіть правоохоронців: поліцію та прокуратуру.

«Можливо, для автора це (стати сміттєвим бачком №1 у регіоні, - ред.) і було метою і справою всього життя? Та копирсатися у смердючих сторінках не будемо і вам не радимо. Саме тому усі ми з вами повинні стати поліцією думок, не заходити на цю сторінку, аби не забруднитися», - пишуть на Фейсбук-сторінці ради.