Бучанська міська рада назвала сайт «Містоінформ» сміттєвим бачком №1 у Приірпінні
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/photo_2019-12-13_17-13-17.jpg)
За поширення фейків, постійні маніпуляції думкою жителів Ірпінського регіону та проплачені матеріали Бучанська міська рада назвала місцевий сайт “Містоінформ” лідером фальшивої правди.
Цей ресурс відомий тим, що на ньому неодноразово "висмоктували з пальця" безліч нісенітниць. І все це - на догоду замовнику - екс-меру Ірпеня Володимиру Карплюку та куратурору сайту - його скандальному піарнику Петру Щербині.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/Snymok-2.jpg)
Наприклад, цей ресурс системно дискредитує народних депутатів від “Слуги народу” Олександра Горобця та Ольгу Василевську-Смаглюк. Це й не дивно - хвиля фейків на їхню адресу піднялася після програшу Карплюком парламентських виборів.
Варто нагадати, що такі методи для Карплюка і Щербини — звична річ. Адже вони неодноразово дискредитували навіть правоохоронців: поліцію та прокуратуру.
«Можливо, для автора це (стати сміттєвим бачком №1 у регіоні, - ред.) і було метою і справою всього життя? Та копирсатися у смердючих сторінках не будемо і вам не радимо. Саме тому усі ми з вами повинні стати поліцією думок, не заходити на цю сторінку, аби не забруднитися», - пишуть на Фейсбук-сторінці ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/hhg.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/jhjtyjty.jpg)