Бучанська громада передала модульні будиночки та буржуйки для ЗСУ
![Бучанська громада передала модульні будиночки та буржуйки для ЗСУ Бучанська громада передала модульні будиночки та буржуйки для ЗСУ - зображення](/storage/resized/lg/news/9b43d0b8-d4d0-4a31-986d-ee25cd9b0cba/photo_2024-02-05_16-34-02.jpg)
Бучанська громада Київщині продовжує допомагати бійцям Збройних сил України. Наразі на фронт відправили буржуйки та модульні будиночки.
Про це у Telegram повідомляє пресслужба Бучанської міської ради.
У міській раді поінформували, що допомогу отримали бійці 31-го окремого полку зв’язку та радіотехнічного забезпечення Збройних сил України, де служать бучанці.
![Бучанська громада передала модульні будиночки та буржуйки для ЗСУ Бучанська громада передала модульні будиночки та буржуйки для ЗСУ - зображення](/storage/resized/lg/news/9b43d0b8-d4d0-4a31-986d-ee25cd9b0cba/photo_2024-02-05_16-34-03.jpg)
![Бучанська громада передала модульні будиночки та буржуйки для ЗСУ Бучанська громада передала модульні будиночки та буржуйки для ЗСУ - зображення](/storage/resized/lg/news/9b43d0b8-d4d0-4a31-986d-ee25cd9b0cba/photo_2024-02-05_16-34-04.jpg)
"Це один із тих підрозділів, який захищає українське небо. Будиночки та обладнання необхідні для комфортного розміщення та обігріву особового складу у польових умовах", —
йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у Бучі створюють центр реабілітації дітей з інвалідністю. Цільове фінансування залучають з міжнародних фондів, зокрема, до проєкту вже долучили Всесвітній фонд сиріт з США.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.