Новини
Новини Київської області
Бровари
Київщина-суспільство

Бровари відвідала делегація зі Швеції


У Броварській міській раді відбулася робоча зустріч в рамках реалізації програми "Швеція - Україна: підтримка централізованого теплопостачання (SUDH)".

На підставі ретельного аналізу заздалегідь отриманої інформації, місто Бровари було рекомендоване для ініціювання процесу розробки попереднього техніко-економічного обr'рунтування (попереднього ТЕО) на базі КП «Броваритепловодоенергія».

Команда консультантів Північно-фінансової корпорації з навколишнього середовища «NEFCO» (Швеція), провідної європейської архітектурної та інженерної консалтингової компанії «SWECO» (Швеція) та Муніципального інституту розвитку (Україна) 30-31 січня 2020 року перебувала у нашому місті з метою знайомства та налагодження робочих стосунків з керівництвом міської ради, КП «Броваритепловодоенергія» та ТОВ «Київський пекарний дім» з метою обговорення можливостей реалізації програми  SUDH, ознайомлення  представників Броварів  з її цілями, завданнями, етапами впровадження.

Також під час візиту буде приділено вагому увагу збору необхідної інформації про інфраструктуру міста та теплопостачальне підприємство. Фахівцями КП «Броваритепловодоенергія» буде проведено презентацію інвестиційних ідей для проекту SUDH та реалізованих власних проектів, досвіду їх впровадження. У програмі робочого візиту також наочне знайомство з виробничою базою КП «Броваритепловодоенергія», а також визначення потенціалу скидного тепла ТОВ «Київський пекарний дім» та знайомство з його виробництвом.

Фінальна частина візиту буде присвячена підведенню підсумків дводенного перебування команди консультантів у Броварах, а також визначенню відповідності проектних ідей цілям SUDH для подальшого фінансування компанією NEFCO.

Броварська міська рада