Новини
Новини Київської області
Бровари
Суспільство

Бровари представлені у Страсбурзі


З нагоди 70-річчя Ради Європи, за підтримки міста Страсбурга, Міністерства національної освіти і молоді Франції та Європейського молодіжного форуму з 8 по 11 липня 2019 року в Страсбурзі відбувається "Enter! Youth Week: Our Rights, Our Lives (Enter! Молодіжний тиждень: наші права, наше життя)».

Місто Бровари у Страсбурзі представляють Аліна Ярмоленко, начальник відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради та Інна Новошицька, голова Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари.

Цілі Молодіжного тижня:

  • розгляд реалізації рекомендацій проекту «Enter!», внесків молодих людей та молодіжних працівників, на основі їх життєвих реалій та очікувань, щодо доступу до соціальних прав;
  • обговорити та висвітлити роль молодіжної роботи та місцевої молодіжної політики у сприянні доступу молоді до соціальних прав;
  • відсвяткувати 70-річчя Ради Європи, висвітлюючи внесок молоді в боротьбі за права людини та демократію, в рамках пріоритетів французького головування у Раді Європи;
  • розробити пропозиції Ради Європи, національних та місцевих органів влади щодо короткострокових і довгострокових заходів для просування доступу молоді до соціальних прав;
  • забезпечити досвід міжкультурного навчання на основі творчості та взаємодії з молоддю у місті Страсбург.

Загалом Молодіжний тиждень об'єднує 250 молодих людей з 50 країн світу, а також представників місцевих та регіональних органів влади, молодіжних організацій.
"Право на гідне житло та якісну освіту, належну медичну допомогу, соціальне забезпечення та працевлаштування - все це важливі аспекти соціального захисту молоді", - сказала Габріелла Баттайні-Драгоні, заступник Генерального секретаря Ради Європи під час відкриття заходу.
"Молодь - це наше майбутнє, але, насамперед, це наше сьогодення. Долаючи кордони молоді люди повинні зайняти своє місце у міжнародній співпраці, запровадженій Радою Європи. Мета сьогоднішньої зустрічі надати молоді право говорити про свої проблеми, вислухати та спільно шукати рішення", - наголосила у своєму виступі Габріель Аттал, державний секретар Міністерства національної освіти і молоді Франції.

У церемонії відкриття також взяли участь заступник міського голови Страсбурга Навель Рафік-Елмріні, голова Об'єднаної ради з питань молоді Аня Олін Папе, а також молоді активісти.
Результати роботи молоді будуть представлені на пленарному засіданні 11 липня у Палаці Європи.

Броварська міська рада