Бровари отримали гуманітарну допомогу з Китаю
До Броварів надійшла гуманітарна допомога у вигляді 38 000 одноразових масок від Народного Правління міста Хеньян провінції Хунань КНР, порідненого міста Броварів із 1995 року.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/DSC_5750-2000x1337.jpg)
В подальшому ці вироби будуть використані для забезпечення індивідуального захисту населення міста Бровари при коронавірусній хворобі COVID-19.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/DSC_5760-2000x1337.jpg)
"Щиро вдячні нашим китайським партнерам за надану допомогу та підтримку зусиль України у приборканні коронавірусної інфекції. Разом ми - сила у подоланні будь-якої хвороби!" - йдеться в повідомленні Броварської міської ради.
Нагадаємо, ми розповідали, як до Броварів завітав міністр охорони здоров'я Максим Степанов, щоб на власні очі побачити роботу екстреної медичної допомоги.