Броварчани вибороли «золото» на Чемпіонаті України з плавання серед молоді

Загалом броварські плавці взяли шість нагород на чемпіонаті.

Броварська міська рада

Про це повідомили на сайті Броварської міської ради.

З 12 по 14 листопада у Харкові проходив Чемпіонат України з плавання серед молоді. Дві з головних нагород змагань вдалося взяти броварським спортсменам. Олег Негода став найкращим у плаванні вільним стилем на 100 м. А Володимир Лісовець виборов «золото» на дистанції у 200 м.

Також представники Броварської школи плавання взяли ще чотири нагороди. Зокрема, Олег Негода срібло на 50-метрівці, Володимир Лісовець став другим на дистанції у 100 м та 50 м брасом, а Поліна Латишева зійшла на другу сходинку п’єдесталу після змагань у плаванні батерфляєм на 50м.

Нагадаємо, днями також стало відомо, що білоцерківські важкоатлети стали чемпіонами України. Натомість наприкінці минулого тижня бучанець виборов Кубок Світу з кікбоксингу WKU WMAC. А спортсменка з Білої Церкви стала чемпіонкою світу з художнього фітнесу.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.