Україна
Економіка

Британія виділить Україні понад 1 мільярд доларів

З урахуванням додаткових коштів, обсяг фінансової допомоги від Великої Британії сягне 4,5 мільярди доларів США.

Британія виділить Україні понад 1 мільярд доларів - зображення
Фото: ОП

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський за підсумками перемовин британським прем'єр-міністром Борисом Джонсоном. 

"Відмінні новини з Лондона: Великобританія додатково виділить 1 млрд фунтів стерлінгів (1,3 мільярда у доларовому еквіваленті – ред.) на підтримку України. Це нові інвестиції, Торгівля і безпека", - написав глава держави у Twitter.

Зеленський додав, що рішення про додаткову фінансову допомогу було прийнято за підсумками переговорів з Борисом Джонсоном минулого року. В результаті загальна підтримка від Великої Британії збільшиться до 3,5 млрд фунтів, близько 4,5 мільярди у доларовому еквіваленті - ред.

Як повідомлялося раніше, МВФ схвалив виділення Україні траншу в розмірі $700 млн в рамках програми Stand-by. Кошти спрямують на підтримку фінансової системи та боротьбу з наслідками COVID-19.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.