Боярка

Боярські тхеквондисти на Чемпіонаті України — в числі кращих серед клубів

З 2 по 3 листопада у Львові відбувався чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед ДЮСШ, СДЮСШОР, ШВСМ, УФК та спортивних клубів. Участь у змаганнях взяли близько 1000 спортсменів у складі 62 команд з 19 регіонів України. Честь Київщини захищали 25 бійців ДЮСШ “Максимум” (Боярка), 32 тхеквондиста ДЮСШ Ірпінь та трійка бійців Київського обласного осередку тхеквондо ВТФ. Підопічні Артема Процуна – ДЮСШ “Максимум” (Боярка) за два дня змагань вибороли дев’ять нагород чемпіонату України (1-4-4), посівши 21 загальнокомандне місце серед 64 шкіл та клуб України. Чемпіонкою України та володаркою єдиного золота для Боярщини стала Марина Мецгер, перемігши у фіналі майстра спорту з тхеквондо. Колеги Марини по клубу здобули по 4 срібла і 4 бронзи. Так володарями срібних медалей стали Соломія Мельнеченко, Ксенія Посталюк, Марк Чифіщук Марк та Євген Галкін. Треті місця посіли Артем Волонтьонок, Софія Чифіщук, Вікторія Гуцалюк та Єва Пясецька.