Новини
Боярка
Культура

Боярка: через карантин фестиваль «Під Покровом Тризуба» переносять


5 та 6 вересня фестивалю не буде, проте «тризубівці» наголошують, що будуть боротися за проведення заходу пізніше.

Сьогодні, 28 серпня, організатори фестивалю «Під Покровом Тризуба» повідомили на офіційній фейсбук-сторінці заходу про те, що через карантинні обмеження його переносять на невизначений термін.

Вони зазначили, що зробили усе можливе, аби 5-6 вересня фестиваль відбувся. Але через те, що наразі майже уся Київська область віднесена до помаранчевої зони карантину проведення масового заходу такого масштабу покищо є неможливим.

«За останні дні ми об’їздили усі сусідні райони до нашої Боярки. Нас підтримувало Міністерство молоді та спорту України, Боярська міська рада, цьогорічні партнери, артисти, лектори, поліція, селище Калинівка (Васильківський р-н), яка майже нас прийняла, якщо б сама не потрапила у помаранчеву зону, і головне нас підтримували ви!.. Враховуючи те, що до 5-6 вересня ми у помаранчевій зоні, що часу для зміни формату фестивалю нема, ми скасовуємо захід», - зазначають на сторінці фестивалю.

«Тризубівська родина» наголошує на тому, що буде боротися за проведення заходу далі. І закликає усіх шанувальників фестивалю слідкувати за його анонсами.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що спочатку традиційний фестиваль у Боярці мав відбутися наприкінці травня. Потім захід через поширення коронавірусу перенесли на осінь. Аж ось знову через посилення карантину його переносять.