Новини
Україна
Бориспіль
Новини світу

Бориспіль ділився досвідом успіху із поляками


Сьогодні 25 червня до міста Бориспіль завітала делегація Союзу гмін і повітів Сілезького воєводства Республіки Польща на чолі з Головою правління-президентом міста Рибнік паном Піотром Кучера, а також представники Київського регіонального відділення Асоціації міст України.

Закордонні гості прибули з метою обміну досвідом, розвитку місцевого самоврядування та встановлення побратимських відносин між містами Польщі та України.

Делегація відвідала Книшовий меморіальний парковий комплекс, де міський голова Анатолій Федорчук ознайомив гостей із реалізацією проекту «Реконструкції та перепоховання закритого для поховань (з 1963 року) історичного Книшового кладовища, що з 1988 року визнане пам’яткою місцевого значення».
Також члени польської делегації завітали до комунального підприємства «ТелеРадіоСтудія «Бориспіль», ознайомилися з практикою впровадження медичної реформи первинної ланки на базі міської амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 1 КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та з освітнім процесом на базі новозбудованого Бориспільського академічного ліцею.

Міський голова Анатолій Федорчук наголосив, що завдяки реформі децентралізації та сьогодні у міста з’явилася реальна можливість будувати нові об’єкти інфраструктури та успішно впроваджувати реформи в медичній і освітній галузях.

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради