Новини
Бориспіль

Бориспільців закликають бойкотувати стихійну торгівлю


Начальник відділу з благоустрою Бориспільської міської адміністрації Рустам Хамракулов закликав громадян не купувати продукти на стихійному ринку та описав увесь негативний вплив такої торгівлі на місто.

"Бруд і сміття. Якщо ви думаєте, що в обов'язки двірника входить прибирання десятки кілограмів сміття щоранку, то ви помиляєтеся. Ці всі додаткові витрати лягають на плечі кожного платника податків, адже ВУКГ замість того, щоб витратити гроші на благоустрій виділяє їх на додаткову техніку.

Здоров'я. Якщо ви думаєте, що 20 тисяч автомобілів, які щодня проїжджають повз троещенскіх огірочків не залишають на них слідів, то ви глибоко помиляєтеся. Додайте також біологічний матеріал від людей та тварин, які проходять повз.

Вигляд і безпека. Якщо хтось іще може прийняти захаращений вигляд центру міста, то безпекою жителів міста нехтувати не варто. Адже, якщо, трапиться пожежа чи інша екстрена ситуація, то спецтехніка не проїде, а також дуже ймовірне утворення тисняви.

Руйнування інфраструктури. Забруднення тротуарної плитки, крамничок, огорож, знищення зелених насаджень, відновлення яких, також фінансується з бюджету міста, а значить з вашої кишені - це те з чим пов'язана «стіхійка» на пряму. Порахувати скільки вам обходитися кілограм огірків складно, але однозначно дорожче ніж на ринку або в магазинах", - підсумував Хамракулов

Також Рустам Рахим'янович закликав всіх, для кого рідне місто не порожнє місце, приєднатися до бойкоту «стихійки».