Новини
Новини Київської області
Бориспіль
Кримінальні новини

Бориспільський суд дозволив екстрадувати знаменитого "злодія в законі"


Суддя Бориспільського районного суду Київської області застосував до громадянина РФ, 1971 р.н., «злодія в законі» на прізвисько «Батир Бухарський» міру запобіжного заходу - арешт, і з подальшою екстрадицією до Іспанії. На території України він був затриманий працівниками управління стратегічних розслідувань Нацполіції на Київщині.

Про це повідомив перший заступник голови Національної поліції Вячеслав Аброськин.

«Батир Бухарський» тривалий час знаходиться в міжнародному розшуку, розшукувався правоохоронними органами Королівства Іспанії для притягнення до кримінальної відповідальності за незаконне злочинне об`єднання, відмивання грошей та фальсифікацію документів.

Цей злодій тривалий час проживав в Іспанії та виконував особисті доручення об`єднання «злодіїв в законі» РФ щодо відмивання грошей, які виводилися з країн колишнього СРСР. Був «підзвітним» двом «злодіям в законі» на прізвиська «дід Хасан» й «Япончик». Після проведення спеціальної операції правоохоронними органами Іспанії виїхав в Україну, де переховувався під іншими даними з підробленим паспортом громадянина України.